مزدوران دیکتاتوری اسلامی

تصویر چهره: FaceImage
تصویر1 : Image
کد:
1165
نام:
مهدی
نام خانوادگی:
طائب
لغب:

      
سمت اداری:
رئیس قرارگاه امار
آدرس محل کار:

      
آدرس خانه:

      
آدرسهای دیگر:

      
تلفن همراه:

      
تلفن خانه:

      
تلفنهای دیگر:

      
تاریخ تولد:

      
محل تولد:

      
توضیحات:
آخوند مهدی طائب متولد ۱۳۳۸، محقق تاریخ اسلام و رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار (قرارگاهی متشکل از نخبگان و بزرگان و فعالان فرهنگی-سیاسی... که بعد از جریانات سیاسی سال ۸۸ جهت مقابله با جنگ نرم تشکیل شده‌است، و از منتقدین جریانهای مقابل انقلاب اسلامی از قبیل: دگراندیشان، جنبش سبز و همچنین جریان انحرافی است. وي همراه برادرش حسين طائب در خرداد ۸۸ مستقيم در کشتار ها شرکت داشتند
 
وی در سال ۱۳۵۳ تحصیلات حوزوی در حوزه علمیه قم را آغاز کرد، وی در جنگ ایران و عراق هم فعال بوده و اکنون از فعالان پژوهش و دفاع از انقلاب اسلامی است که بیشتر فعالیتهای وی در قالب نقد مخالفان یا منتقدین نظام یا بعضی سران اصلاح طلبان است.
 


حسین طائب (زاده ۱۳۴۲ در تهران) معاون اطلاعات سپاه پاسداران و فرمانده سابق نیروی مقاومت بسیج ایران بود
 
در طول فرماندهی او بر نیروی مقاومت بسیج، اعتراضات مردم ایران نسبت به نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران، به شدت سرکوب شد]
 
طائب پس از پایان تحصیلات ابتدایی و متوسطه در مدارس محله ۱۷ شهریور تهران، به جرگه طلبگی پیوست و دروس حوزوی را در حوزه‌های علمیه تهران، قم و مشهد تا سطح خارج سپری کرد. وی در دروس خارج فقه و اصول جواد تبریزی، فاضل لنکرانی و علی خامنه‌ای حاضر شده‌است. وی داماد حجت الاسلام سید علی اکبر موسوی حسینی معروف به "حسینی اخلاق در خانواده" و باجناق سید حسین شاهمرادی (رئیس سابق ستاد بقاع متبرکه و بناهای مذهبی و مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری) است.
 
او در سال ۱۳۶۱ به عضویت سپاه پاسداران درآمد و در سپاه منطقه ۱۰ تهران و سپاه استان‌های قم و خراسان رضوی فعالیت کرد. وی مدتی معاون هماهنگ‌کننده بیت رهبری و بیش از سه سال معاون فرهنگی ستاد مشترک سپاه و نیز فرمانده دانشکده فرهنگی دانشگاه امام حسین بوده و پیش از آنکه در تیرماه ۸۷ به فرماندهی بسیج برسد، جانشینی فرمانده این سازمان را برعهده داشت.
تاریخ مرگ:

      
اتهامات:

      
بیوگرافی:

      
لینکس:

      
تاریخ آخرین ویرایش:
Oct/25/2013
فرم ویرایش