مزدوران دیکتاتوری اسلامی

تصویر چهره: FaceImage
تصویر1 : Image
تصویر2 : Image
کد:
1138
نام:
رضا
نام خانوادگی:
نعمتی کنزق
لغب:

      
سمت اداری:

      
آدرس محل کار:
محل کارخانه بسته بندی مه گوشت واقع در رباط کریم
آدرس خانه:

      
آدرسهای دیگر:

      
تلفن همراه:

      
تلفن خانه:

      
تلفنهای دیگر:

      
تاریخ تولد:

      
محل تولد:

      
توضیحات:
رضا نعمتی کنزق  که در دهه 70 یکی از ارازل و اوباش های بنام ده متری جوادیه محسوب میگشت .

 برای کلاهبرداریها و زورگیریهای خود و برای استتار و جذب پشتیبانی ،  به نیروها و پایگاههای بسیجی مناطق مختلف روی آورد تا ضمن تکیه بر حمایتهای این ارگانها با بهره گیری از مکانیزمهای امنیتی و عملیاتی بر کلاهبرداریهای خود ادامه دهد .

رضا نعمتی کنزق درمقابله با اعتراض های خیابانی هواداران موسوی ، برخورد تندی با تعدادی از دانشجویان هوادار در منطقه جوادیه صورت داد که بعدها جسد یکی از آنها بنام سالار علیدوست در بیابانهای اطراف رباط کریم قم یافت شد که ظن این قتل متوجه به او یا عوامل او گشت .

حمایت از این قلدر اوباش از طرف ارگانهای امنیتی بقدری بود که توانست مهاری بر دهان رسانه ای شدن فاجعه و افتضاح کارخانه بسته بندی مه گوشت زند . 

اما چرا و چه افتضاحی ؟

این کارخانه بقدری از حمایتهای ارگانهای امنیتی بهره جست که در سال 88 وقتی رسوایی وجود لاشه گوشت هزاران گربه ( که توسط گروه های کارتون خواب جمع آوری میشده ) در این بسته بندی به رویت ماموران بهداشت و انتظامی رسید  نه تنها برخوردی با آنان صورت نگرفت که حتی مهاری بر رسانه ای شدن آن زدند که از این میان فقط چکه ای از قلم روزنامه همشهری بر صفحه رسانه ها چکید و خیلی سریع هم پاک و فراموش گردید .

محل کارخانه بسته بندی مه گوشت واقع در رباط کریم که توسط برادران نعمتی کنزق اداره میشود و صاحب امتیاز اصلی آن همان رضا نعمتی کنزق میباشد ، در واقع پاتوق گروهی از ارازل بسیجی منطقه گلستان رباط کریم بوده که بوقت سرکوبی جنبش های مردمی از همانجا سازماندهی شده و بسوی شهرها روانه میشوند .

رضا نعمتی کنزق در ابتدای جنبش های خیابانی هوادار موسوی و کروبی مدتی محافظ و راننده حسین تائب (( داماد حسینی اخلاق در خانواده ، که جنایتهای بیشماری را در سرکوبی مردم مرتکب شد )) بود و قبل از آن هم چند صباحی محافظت از قاضی سعید مرتضوی را نیز در پرونده افتخارات خود به ثبت رسانده بود . 

 

علی رغم رسوایی و نشر وجود گوشتهای آلوده بسته بندی مه گوشت در اغلب فروشگاههای زنجیره ای ،  نیروهای امنیتی سپاه با قوه قهریه و آمرانه خود اغلب فروشگاههای زنجیره ای وابسته بخود و دیگر ارگانهای نظامی و همچنین میادین میوه و تره بار را وادار و ملزم به این میداشتند تا بخشی از محصولات پروتئینی را از بسته بندی مه گوشت تامین نمایند .
تاریخ مرگ:

      
اتهامات:

      
بیوگرافی:

      
لینکس:

      
تاریخ آخرین ویرایش:
Aug/17/2012
فرم ویرایش